کاشت ریش

444
کاشت ریش

کاشت ریش

کاشت سبیل مانند کاشتن مو سر است. کم مویی در قسمت صورت برای آقایان چندان جذاب و خوشایند نمیباشد، ریش و سبیل  نماد مردانگی تا حدود بسیار زیادی جذابیت آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد.ریش نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت و حس اعتماد‌ به ‌نفس یک مرد دارد، بنابراین ازدست رفتن ریش ها به هر دلیلی می‌تواند فرد را دچار استرس شدیدی کند و او را برای مداوا به سمت‌ انواع درمان‌های دارویی یا کاشت مو بکشاند.

کاشت ریش و سبیل طبیعی عمل زیبایی ساده ای است که با انجام آن ظاهر صورت شما به کلی تغییر خواهد کرد و شما دارای ریش و سبیل های با رویش کاملا یک دست و خط ریش بسیار زیبا خواهید بود. اطلاعات مربوط به قیمت و هزینه کاشت ریش و سبیل و خدمات آن در ادامه در این مقاله ذکر شده است. در هنگام مراجعه برای کاشت ریش و سبیل با مشورت پزشک می تواند بهترین روش را انتخاب کنید.

بعد از انجام کاشت ریش و سبیل، این موها همیشگی بوده و نظیر سایر مو های صورت به رشد خود ادامه می‌دهند و خصوصیاتشان همانند آنهاست. همچنین، موهای کاشته شده راه هم می‌توانید مثل موهای صورت بزنید و هر روز اصلاح کنید.
عمل کاشت ریش و سبیل نیز با بی حسی موضعی انجام می‌شود هیچ دردی برای بیمار در حین عمل ندارد و تقریبا یک ساعت طول می‌کشد. در ضمن جای زخم نیز نمی‌ماند. مراد از گذاشتن پیازهای مو به حالت هنری در درون ریش (و یا سایر مو های صورت)، زیاد کردن تراکم موها و یا تقویت آن‌ها است.

جدیدترین و بهترین تکنیک کاشت ریش در دنیا تکنیک SUT و FUE می باشد در این تکنیک می توان  کاشت ریش را با زاویه طبیعی انجام داد و تمامی مراحل در یک جلسه بدون جراحی، درد، خونریزی، درد، تورم و … انجام می شود

کاشت ریش

کاشت سبیل

کاشت سبیل مانند کاشتن مو سر است زیرا مو هایی که قرار است روی صورت کاشته شوند از پشت و اطراف سر می گیرند.استفاده از محل های مختلف برای برداشت مو، به یکسان بودن رنگ موهای آن ناحیه با رنگ موهای سبیل ، بستگی دارد. بدین ترتیب در کاشت سبیل  برخی مواقع از پشت سر و دیگر مواقع از موهای کنار سر استفاده می شود. در کاشت سبیل برداشت واحدهای فولیکولی ، به صورت تکی و با ایجاد سوراخ‌هایی با قطر کمتر از یک میلی‌متر در پوست سر برداشته می‌شوند. هر یک از این واحدها با دقت تمام از کنار یا پشت سر برداشته شده و در منطقه‌ی گیرنده‌ی کاشته می‌شود.

علل ریزش ریش و سبیل

مهمترین عوامل ریزش ریش و سبیل به شرح زیر می باشد:
1-    وجود جای زخم ناشی از عمل جراحی، سوختگی،بریدگی و…
2- عفونت‌ های قارچی.
3- بیماری های ایجاد شده از جای زخم که موجب ریزش مو خواهد شد.
5- لوپوس پوستی و آلوپسی آره آتا.
6- علل ترمیمی شکاف کام و لب.
7- نداشتن فولیکول مو به صورت مادرزادی در نواحی ریش و سبیل.

مهم ترین مزایای کاشت ریش و سبیل

هر چقدر داشتن موی سالم برای زنان اهمیت دارد، داشتن مو و ریش سالم برای مردان نیز همان اهمیت را داردو با این حال، تمامی مردان میزان ریش و سبیلی که دوست دارند را بر روی صورت خود ندارد. از اینرو بعضی از کلینیک های کاشت مو اقدام به کاشت ریش و سبیل و خط ریش می کنند که با پیشرفت روز افزون تکنولوژی تبدیل به روشی محبوب شده است. تراکم، بافت و کیفیت موی ریش مهم ترین مزایای کاشت ریش و سبیل هستند.

در رابطه با مراقبت های کاشت ریش و سبیل به روش های SUT و FUE باید این نکته را بیان کنیم که این تکنیک دوران نقاهت و عوارض جانبی خاصی را ندارد و فقط برای کمک به نتیجه گیری آن باید اقدامات اولیه کاشت ریش و سبیل را رعایت فرمایید

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید