بهترین فصل کاشت مو

1297
بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو

بهترین فصل کاشت مو

کاشت مو :

کاشت موی طبیعی عبارت است از برداشت گرافت های مورد نیاز از بانک مو که در پشت سر واقع است و کاشتن گرافت های برداشت شده در فضاهایی که خالی از مو است.
افرادی که تمایل به انجام کاشت مو دارند سعی می کنند که اطلاعات بیشتری را پیرامون این موضوع کسب کنند. اطلاعاتی از قبیل: روشهای کاشت مو، سن مناسب برای کاشت مو، مراحل رشد مو بعد از کاشت مو، بهترین فصل کاشت مو و … که در این مقاله می خواهیم به موضوع بهترین فصل کاشت مو که بسیار سوال می شود بپردازیم.

کاشت مو به روش fit

بهترین فصل کاشت مو :

دیده می شود که برخی از مراکز کاشت مو برای تبلیغات و جذب متقاضی از عبارتی تحت عنوان بهترین فصل کاشت مو استفاده می کنند و می گویند که در کدام فصل باید کاشت مو انجام داد و یا کدام فصل از سال بهترین فصل کاشت مو می باشد. اما حقیقت این است که چنین چیزی وجود ندارد که اگر مثلاً شما در فصل بهار کاشت مو انجام دهید امکان دارد موهای شما پر پشت تر شود و یا اگر در زمستان کاشت مو انجام دهید امکان دارد موهای شما تراکم کمی را داشته باشد.

یعنی در واقع فصلی برای انجام کاشت مو وجود ندارد که فقط باید در آن فصل کاشت مو انجام شود یا فصلی وجود ندارد که نباید در آن کاشت مو انجام داد. انجام کاشت مو در هر فصلی نتایج یکسانی خواهد داشت. تنها مسئله ایی که در زمینه فصل ها وجود دارد در مورد تأثیر آن در مراقبت های بعد از کاشت مو است. به این صورت که مثلاً در فصل تابستان به دلیل درجه حرارت بالا ممکن است پوست سرتان دچار آفتاب سوختگی شود و یا به موهای کاشته شده صدمه بزند. همچنین نمی توانید حداقل تا ۶ هفته اول از استخر استفاده کنید زیرا باعث ایجاد عفونت می شود. در این فصل میوه هایی از جمله زردآلو، هندوانه و انواع توت‌ها فراوان هستند که می توانند باعث افزایش رشد مو شوند.

بهترین فصل کاشت مو

در فصل پاییز تغییرات دما زیاد است و اگر به درستی از سر مراقبت نشود، تغییرات شدید آب و هوا می تواند برای ناحیه دارای جراحت، یک شوک ایجاد کند.
در فصل زمستان دیگر نگران آفتاب سوختگی پوست سر نیستید و از آن جایی که دما پایین است کمتر عرق کرده و از شستشوی بیش از حد مو و پوست سر جلوگیری می‌ شود. اما آب و هوای سرد بر روی رشته‌ های مو تأثیر می‌گذارد. هوای سرد و خشک رطوبت را از ساقه‌ های مو می‌ گیرد و باعث می‌ شود که بیشتر مستعد شکستگی شوند. همچنین بارش برف و سایر رطوبت‌ ها خطر بروز عفونت در محل برش را به همراه دارد.

در فصل بهار غذاهای مفید برای مو مثل ماهی قزل آلا، غذاهای دریایی، کلم بروکلی و اسفناج زیاد هستند. رطوبت موجود در هوا در فصل بهار باعث می‌ شود بتوانید موهای خود را بدون آسیب رساندن به آن و آسان‌ تر حالت دهید. زمانی که فصل شروع به گرم شدن می‌ کند، پوست سر ممکن است به نور خورشید حساس شود و به کرم‌ های ضد آفتاب نیاز داشته باشد. و در نهایت رشد موی جدید تا زمانی که به فصل پاییز و زمستان نزدیک‌ شوید، قابل مشاهده نخواهد بود.

لینک های مرتبط :
کاشت مو به روش FITکاشت مو به روش FUTکاشت مو به روش SUTکاشت مو به روش PRPکاشت مو به روش ترکیبی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید